• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Шмигаль розповів, як збирається "розігрівати" економіку

Реклама на dsnews.ua
Кабінет міністрів збирається застосувати "класичні підходи" для "розігріву" економіки

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив на прес-конференції, присвяченій 100 дням діяльності очолюваного ним уряду, передає "ДС".

"Паралельно з боротьбою з COVID-19, ми розуміли, що Україна зіткнеться з безпрецедентним економічним кризою. Хоча було закрито лише 6 галузей економіки - транспорт, туризм, ресторанний бізнес, торгівля непродовольчими товарами, масові заходи - але ці сфери вплинули на всю економіку у зв'язку з тим, що почав падати споживання, почала охолоджуватися економіка", - сказав Шмигаль.

За його словами, "розігрів" економіки - одна з основних завдань уряду і держави в цьому році.

"Що стосується розігріву економіки - це класичні підходи, які відомі у всьому світі, тут немає проривних ідей, це: збільшення державних замовлень, підтримка власних виробників, інвестування в "Велике будівництво" (на дорожнє будівництво в цьому році спрямують 100 млрд грн). Також працюємо над програмою будівництва мостів", - додав прем'єр.

Він уточнив, вперше в історії незалежної України в квітні-травні почалася робота над проведенням тендерів і будівництва доріг, а вже восени буде перший результат роботи.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада звільнила Олексія Гончарука з посади прем'єр-міністра на підставі поданої ним заяви. Це означає автоматичну відставку всього Кабміну. У цей же день Верховна Рада 291 голосом проголосувала за призначення прем'єр-міністром в. о. віце-прем'єра Дениса Шмигаля.

Президент Володимир Зеленський дорікнув Гончарука в надмірне захоплення соціальними мережами і відсутності грамотної роботи з медіа.

    Реклама на dsnews.ua