• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Шмигаль розповів, яким чином Україна і ЄС продовжать взаємовигідне співробітництво

Реклама на dsnews.ua
Україна і Європейський Союз готують ряд взаємовигідних пропозицій, втілення в життя яких сприятиме поглибленню подальшого співробітництва

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання віртуального круглого столу "Українські реформи: що далі?", передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Ми готуємо низку взаємовигідних ініціатив, які повинні вивести відносини України та ЄС на новий рівень. Україна залишається надійним і прогнозованим торговим партнером. Ми налаштовані максимально прискорити виконання імплементації Угоди про асоціацію з ЄС, а також відкриті для торговельно-економічного співробітництва на світових ринках", - сказав глава уряду.

За словами Шмигаля, Україна вже вносить певний внесок у євроатлантичну безпеку і готова посилити свою взаємодію з Альянсом.

"Ми шукаємо не захист, ми шукаємо партнерство. Ми дуже цінуємо рішення НАТО визнати Україну партнером по розширеним можливостям", - сказав прем'єр.

Шмигаль також зазначив, що незважаючи на складну ситуацію, у зв'язку з коронавирусной інфекцією, Україна і міжнародні партнери змогли здійснити ряд успішних кроків у напрямку поглиблення співпраці.

"За останній місяць ми в цьому співробітництві досягли досить вражаючих успіхів. Це і підписання нової програми з МВФ, домовленості з ЄС про макрофінансової допомоги, ті транші, які ми отримали від МБРР, це три угоди з ЄС, зокрема у сфері підтримки малого і середнього бізнесу та фермерів. Дуже багато переговорів, планів, домовленостей на майбутнє", - сказав прем'єр.

У той же час глава уряду визнав, що в Україні досі є проблеми, які не вдалося подолати, зокрема, корупція, популізм політиків, зміщення акцентів політичних дискусій, атаки на західний вектор розвитку, які здійснюють проросійські сили усередині країни і ззовні.

    Реклама на dsnews.ua