• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Шуляк відмовився видавати свого інформатора-міліціонера, який живе в Україні

Реклама на dsnews.ua
Вперше про зброю на вул. Заньковецької у Києві 20 лютого 2014 року екс-керівнику Внутрішніх військ Шуляку Станіславу доповів співробітник правоохоронних органів, якого він не бажає називати

Про це Шуляк заявив під час видеодопроса по справі стосовно п'яти екс-співробітників "Беркута", підозрюваних у злочинах проти Евромайдана, передає "ДС" з посиланням на Depo.ua.

"20 лютого я отримував інформацію через чергову зв'язок, ранкова інформація була отримана зі зведенням з МВС. Повідомлення про зброю в районі вул. Заньковецької я особисто отримав від співробітника правоохоронного органу, прізвище якого я не можу назвати, тому що він зараз знаходиться на території України і я його не знаю", - зазначив Шуляк.

Нагадаємо, що Шуляк ховається вна Росії від українського правосуддя, його, зокрема, звинувачують у дезертирстві та участь у злочинній організації і репресії проти протестів взимку 2013-2014 років. За його даними під час Евромайдануа були поранені майже 1000 працівників правоохоронних органів, 23 загинули.

Прокурори вважають своїм завданням показати хибність його показань.

    Реклама на dsnews.ua