• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Сім’я для України – це велика європейська родина", – Кличко зустрівся з послами 20 країн Європи

Мер Києва, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко взяв участь в урочистій церемонії відкриття Дня Європи, що відбулася в столиці

Віталій Кличко зустрівся з послами 20 країн Європи
Віталій Кличко зустрівся з послами 20 країн Європи
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє його офіційний сайт, передає "ДС".

У церемонії відкриття Дня Європи також взяли участь віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, голова Представництва Європейського Союзу в Україні, голова Дунайської Комісії, посли 20 країн Європейського Союзу і держав Дунайської комісії.

«Радий привітати всіх із відкриттям Дня Європи в Україні, який в Києві відзначають вже 19 рік поспіль. Загальна концепція сьогоднішнього свята – «Дунайський шлях в Європейський Союз» – визначена не випадково. Вперше за 70 років Україну обрано головою «Дунайської комісії». Це – нові можливості та визнання авторитету нашої Держави в Дунайському регіоні», – сказав Кличко.

Він нагадав, що сьогодні також відзначають Міжнародний день сімʼї.

«А в символічному сенсі сім’я для України – це велика європейська родина», – зазначив мер столиці.

Кличко зазначив, що міська влада щодня працює, щоб Київ розвивався як сучасна європейська столиця, ставав зручнішим та комфортнішим для його мешканців та гостей.

«Ми підтримуємо контакти з містами-побратимами, налагоджуємо нові економічні та культурні зв’язки з містами Європи та світу. Переймаємо найкращий досвід з муніципального управління, з розвитку місцевого самоврядування та реалізації перспективних міських проектів», – повідомив Кличко.

Мер столиці зауважив, що міста-партнери Києва – Будапешт, Відень, Мюнхен, Братислава, Белград – неможливо уявити без славного Дунаю – артерії, яка з’єднує наші країни і міста.

«З’єднують їх і спільні цінності – справедливості, закону, гідності і демократії. Та мета, заради якої українці високою ціною вибороли свій європейський вибір. За нього віддали свої життя наші найкращі патріоти! Тому ми не повинні зупинятися на шляху, який обрали. А повинні будувати успішну і сильну українську державу. Бо Україна – це Європа! А Київ – європейська столиця! З Днем Європи вас! Слава Україні!», – підсумував Віталій Кличко.

Згідно з Указом Президента, День Європи відзначається щорічно у третю суботу травня.

    Реклама на dsnews.ua