• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Ситуація змінилася: Козак несподівано з'явився на переговорах ТКГ

Реклама на dsnews.ua

У засіданні Тристоронньої контактної групи сьогодні, 21 січня, брав участь заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро Козак

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі член української делегації в ТКГ, журналіст Денис Казанський, передає "ДС".

"У ТКГ сьогодні мала місце неординарна ситуація. На переговори прийшов Дмитро Козак. Раніше він жодного разу не брав в них участі (Росію представляє Гризлов), але сьогодні досить безцеремонно відсунув Гризлова з кадру і зайняв його крісло. Козак був дуже роздратований, говорив емоційно", — написав він.

Казанський зазначив, що Козак традиційно звинувачував Україну "в небажанні визнавати бойовиків стороною переговорів". Крім того представник Кремля вимагав обговорювати «дорожню карту», яку Росія запропонувала через представників бойовиків.

"Видно, що у Козака здають нерви. Очевидно, начальство вимагає результату, якого немає. Тому сьогодні ситуація змінилася кардинально — якщо зазвичай росіяни ховаються за своїми смоляними чучелками, і намагаються говорити поменше, то сьогодні довелося виходити на перший план вже самому заступник керівника адміністрації президента РФ", — додав він.

Відзначимо, Дмитро Козак представляє Росію на переговорах політичних радників лідерів країн "нормандської четвірки".

    Реклама на dsnews.ua