• USD 28.5
  • EUR 34.1
  • GBP 38
Спецпроєкти

Скандальне рішення КСУ: "слуги" озвучили три варіанти виходу з кризи

Реклама на dsnews.ua

У держави є три шляхи виходу з кризи, яку спровокувало рішення Конституційного суду щодо відповідальності за недостовірне декларування. "Слуга народу" закликає народних депутатів підтримати ініціативу президента Володимира Зеленського

Про це йдеться в заяві політичної сили в офіційному Telegram-каналі, передає "ДС".

"Або судді КС добровільно підуть у відставку, відкривши можливості для відновлення доброчесності, професіоналізму і конституційності в діяльності органу. Або долю цих суддів і їх нікчемних рішень вирішить вулиця", — заявили в СН.

Третім шляхом вирішення кризи в партії "Слуга народу" назвали прийняття запропонованого Зеленським законопроєкту про припинення повноважень всіх суддів КСУ.

"Перший шлях є нереалістичним, враховуючи поведінку суддів протягом цього тижня. Другий шлях створює додаткові ризики для державності. Тому третій шлях виходу з кризи залишається безальтернативним. Закликаємо всіх відповідальних і проукраїнських народних депутатів згадати, що Рада вже приймала політико-правові рішення для виходу з подібних криз", — підкреслили в партії.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження чинного складу Конституційного суду України (КСУ).

    Реклама на dsnews.ua