• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Слуга" Гетманцев запропонував збільшити допомогу при народженні дитини

Глава комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев пропонує збільшити розмір матеріальної допомоги при народженні першої дитини

Данило Гетманцев
Данило Гетманцев
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Гетманцева в Facebook, передає "ДС".

Нардеп зазначив, що з 2021 року державний бюджет отримав на 1 млрд гривень акцизного податку більше завдяки діям податкової і фіскальної служб, які продовжують боротьбу з ринком фальсифікату.

"За нашими підрахунками це дозволить наповнити бюджет країни більш ніж на 10 млрд гривень щорічно. Цих коштів вистачить на найважливіше, на мою думку, питання — збільшення допомоги при народженні дитини", — підкреслив глава комітету.

Він звернув увагу, що з 2014 року не змінювалася сума виплат батькам за народження першої дитини. В національній валюті вона становить 41 280 гривень, однак у доларовому еквіваленті знизилася с 2612 до 1490 доларів.

"Виплати допомоги при народженні дитини повинні бути підвищені. Ми пропонуємо почати процес з встановлення таких сум виплат: 50 тис. гривень — при народженні першої дитини, 100 тис. гривень — при народженні другої і 150 тис. при народженні третьої й кожної наступної дитини", — розповів нардеп.

При таких розмірах матеріальної допомоги до відповідного фонду необхідно щорічно вкладати 11,5 млрд гривень, які, за словами Гетманцева, будуть надходити за рахунок процесу висновки ринку алкоголю з тіні.

Він також додав, що має намір подати дану законодавчу ініціативу в проєкт державного бюджету на 2022 рік.

Ні для кого не секрет, що в нашій країні процвітає тіньовий ринок алкоголю, який, продаючи контрафактну, неякісну,...

Posted by Danil Getmantsev on Friday, March 12, 2021

Зазначимо, в січні цього року в Україні безоплатну допомогу при пологах отримали понад 29 тисяч пацієнток. Національна служба здоровʼя уклала договори з майже 400 медичними установами на надання допомоги при пологах.

Як повідомляла "ДС", з початку року "пакет малюка" або його грошовий еквівалент отримали близько 50 тисяч українських сімей з новонародженими дітьми.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua