• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Слуга народу" оновила політраду і створила новий керуючий орган

Партія "Слуга народу" оновила склад політради і затвердила нову редакцію статуту. У партії, крім політради, зʼявиться Національна рада громад, куди увійдуть голови усіх регіональних організацій

Реклама на dsnews.ua

Таке рішення було прийнято на зʼїзді "Слуги народу", передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Аналогічна структура буде введена і на обласному рівні партії. Зокрема, на місцевому рівні буде підніматися питання про відкликання депутатів фракцій СН у місцевих радах.

Згідно з рішенням зʼїзду, політрада партії "Слуга народу" налічуватиме 73 члени.

До складу політради СН увійшли, зокрема:

  • нардепи: Давид Арахамія, Юрій Арістов, Євгенія Кравчук, Андрій Клочко, Вадим Галайчук, Максим Ткаченко, Андрій Герус, Михайло Радуцький, Микита Потураєв, Микола Тищенко (взяв самовідвід), перший віце-спікер Руслан Стефанчук,
  • члени Кабміну: міністр культури і інформполітики Олександр Ткаченко, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, міністр юстиції Денис Малюська.

Всього на зʼїзді партії було обрано 64 людини, інших 9 членів дооберуть пізніше. Фінальний склад політради буде сформовано до 16 квітня.

Нагадаємо, зʼїзд партії "Слуга народу" проходить 13 березня в Києві. У ньому беруть участь народні депутати, депутати місцевих рад від СН, делегати від кожної з областей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua