• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Слуга" пригрозив міністрам нервовою обстановкою

Будь-який міністр може бути відправлений у відставку в разі незадовільних результатів роботи міністерства

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив народний депутат від фракції "Слуга народу" Павло Фролов в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Наразі немає ані офіційних, ані змістовних пропозицій щодо заміни будь-кого в уряді. Зараз уряд повністю укомплектований і він працює. Мені здається, що ще є багато часу, щоб кожен урядовець на кожній ділянці працював і не нервував через те, що вони можуть втратити (посаду – ред.), поліпшили результати. Тому що основний критерій – це ефективність. Якщо людина показує ефективну роботу, вона працює. У нас було таке, що ми за три тижні звільняли міністрів, тому що була неефективна робота", — сказав він, коментуючи можливі кадрові перестановки в Кабміні цієї осені.

Як підкреслив Фролов, "немає священних корів, кожен має показати результат".

"Наразі, якщо ми будемо роздмухувати - чи того міністра (звільнити – ред.), чи того – це призводитиме до того, що вони нервуватимуть у всіх галузях. І будуть думати про те, щоб переконати когось, що він працює ефективніше, а не реально робити свою справу на місцях. Мені здається, що в цих розмовах, особливо щодо премʼєр-міністра, зацікавлені ті сили, які не зацікавлені у стабільності", — сказав "слуга народу", — сказав "слуга".

Нагадаємо, 16 липня 2021 року колишній нардеп від "Слуги народу" Денис Монастирський став новим міністром внутрішніх справ України замість Арсена Авакова, який трьома днями раніше написав заяву про відставку. Відповідно, Монастирський склав депутатські повноваження.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua