• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Слуги" готові голосувати за скасування карантину вихідного дня, — Верещук

Реклама на dsnews.ua

В "Слузі народу" заявили, що готові голосувати за проєкт постанови про скасування карантину вихідного дня, який 16 листопада був внесений до парламенту

Так, депутат від "Слуги народу" Ірина Верещук повідомила виданню "Страна", що буде голосувати за скасування часткового карантину, на її думку, багато хто у фракції її підтримає, передає "ДС".

"Я готова голосувати за скасування карантину вихідного дня і буду всіляко наполягати на тому, що це недієва форма і недієва на сьогоднішній день позиція уряду. Думаю, що голоси у фракції будуть. У нас дуже багато людей, мажоритарників, які з округів приносять інформацію. Вони переконані, що карантин вихідного дня — це не той шлях і не та модель, яку потрібно застосовувати зараз в Україні. Ви бачите, що це точно не призводить до зменшення кількості хворих. Навіть якщо ми будемо показувати статистику, в якій ідеться про зменшення кількості хворих, — це точно не справить враження на суспільство. Так як ми розуміємо, що статистика — річ відносна, і справа точно не в карантині вихідного дня", — заявила Верещук.

За словами нардепа, потрібно обговорити питання запровадження карантину з малим і середнім бізнесом.

"Справа в тому, чи готові ми йти на повний локдаун, тому що, на думку інфекціоністів, тільки такий спосіб може допомогти розірвати ланцюг інфікування. Але чи витримаємо ми повний локдаун? Ми бачимо, що уряди деяких європейських країн ідуть на такі безпрецедентні кроки, але є країни, які не готові вводити повний локдаун. Наприклад, Польща, при тому, що у них велика кількість хворих. Потрібно ще раз обговорити всі ці питання. У першу чергу, з тими, хто постраждає — середнім і малим бізнесом", — вважає нардепка.

Нагадаємо, Верховна Рада запросила прем'єр-міністра Дениса Шмигаля і весь склад Кабінету міністрів на пленарне засідання у вівторок, 17 листопада, для звіту з карантину вихідного дня.

    Реклама на dsnews.ua