• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Слуги" пропонують переписати кримінальний кодекс і саджати тих, хто заперечує агресію Росії

Реклама на dsnews.ua

У Верховній Раді зареєстрований законопроект, яким пропонується ввести кримінальну відповідальність за публічне заперечення факту збройної агресії Російської Федерації і тимчасової окупації частини території України

Відповідний законопроєкт №4189 про внесення змін до кримінального кодексу зареэстрував народний депутат фракції "Слуга народу" Олег Дунда, інформує "ДС".

Кримінальний кодекс України пропонується доповнити новою статтею 436-2 "Публічне заперечення факту збройної агресії Російської Федерації і тимчасової окупації частини території України ".

Відповідно до законопроєкту, публічне заперечення факту військової агресії РФ в Україні, окупації Росією частини території України і ведення Росією гібридної війни проти України, а також виготовлення і розповсюдження матеріалів з таким запереченням пропонується карати штрафом від трьох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на термін до пʼяти років.

Ті ж дії, вчинені особою, яка є представником влади, або вчинені повторно, або з використанням засобів масової інформації пропонується карати позбавленням волі на строк до пʼяти років.

    Реклама на dsnews.ua