• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

"Слуги" відреагували на протест студентів під стінами КНУ у Києві

Реклама на dsnews.ua

Політична партія "Слуга народу", яка 20 вересня влаштувала захід у дворі Київського національного університету, назвала звинувачення в порушенні нею законодавства безпідставними

Про це йдеться у заяві партіі, передає "ДС".

Зокрема, у партії запевнили, що ніякою агітацією не займалися, а провели свій зʼїзд згідно із чинним законодавством. Так, у дворі Червоного корпусу університету президент та "слуги" розповідали про своє бачення розвитку Києва та презентували команду.

"Про "зелений корпус" КНУ імені Шевченка. Жарт – дотепний, але звинувачення в порушеннях – безпідставне. Захід у КНУ в неділю, 20 вересня, було проведено із дотриманням законодавства: як виборчого, так і освітнього", — йдеться у заяві.

Як повідомляється, захід відбувся на частині відкритої території вишу вихідного дня, коли не здійснюється освітній процес, за відсутності викладачів і студентів. При цьому не використовувались жодні аудиторії або будівлі закладу освіти, його працівники не залучались до організації, а сцену було демонтовано і прибрано того ж дня.

Також "слуги" зазначили, що "внутрішній дворик Червоного корпусу КНУ має бути публічно доступним, оскільки є частиною історії та культури Києва", через що партія планує виступити з ініціативою, щоб дворик був відкритий для всіх бажаючих в денний час 

Водночас в партії нагадали, що її "політичні опоненти не раз проводили свої заходи на території вишів – на умовах оренди приміщень і без агітації студентів".

Про «зелений корпус» КНУ імені Шевченка. Жарт – дотепний, але звинувачення в порушеннях – безпідставне.Захід у КНУ в...

Gepostet von Слуга Народу am Montag, 21. September 2020

Нагадаємо, 21 вересня студенти Київського національного університету ім. Т. Шевченка вийшли під стіни червоного корпусу, де напередодні відбувся зʼїзд партії "Слуга народу".

    Реклама на dsnews.ua