• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

ЗМІ розшукали маєток Януковича в Ростові

Реклама на dsnews.ua
Будинок екс-президента Віктора Януковича в Ростові-на-Дону розташований в закритому котеджному містечку

Котеджне містечко із семи будинків розташований за великим парканом і перебуває під державною охороною, передає "ДС" з посиланням на ТСН.

Журналісти приїхали за адресою, який дав сам Янукович, коли запрошував для проведення з ним слідчих дій співробітників української Генеральної прокуратури. Про місце розташування будинку розповіли в оточенні самого втікача.

Котеджне містечко, яке в народі називають просто "школа поліції", пильно охороняється -у ворота відкривають лише для власників маєтків.

Купити тутешнє житло можна за 60 млн російських рублів. Це майже мільйон євро. Місцеві жителі називають містечко VIP-поселенням. А самого Януковича - "долбаным сусідом". "Він нам потрібен, цей Янукович? Тут своїх вистачає", - кажуть жителі Ростова.

Один з жителів самого котеджного містечка підтвердив у телефонній розмові, що в одному з будинків живе колишній український чиновник. Однак уточнити, де саме оселився Янукович, він не зміг.

У той же час зазначений Януковичем для слідчих ГПУ на адресу загальнодоступних картах котеджного містечка не позначений. Швидше за все, це пов'язано з секретністю.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua