• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ЗМІ пояснили пропажу Богдана з публічного простору трагедією в особистому житті

Реклама на dsnews.ua
Глава ОПУ Андрій Богдан на час випав з публічного простору з-за трагедії в особистому житті: він розлучився з дівчиною

Про це Країні розповіли знайомі Богдана, побажали залишитися анонімами, передає "ДС".

"Він був у якійсь апатії, працював абияк, йшов з Офісу в години два-три дні. Виглядав дуже сумним. Став уникати відвідування публічних заходів", - сказав один з його знайомих.

Такий настрій голови ВП багато пояснювали політичними проблемами. Мовляв, не склалися у Андрія відносини з Володимиром Зеленським і його оточенням. І навіть говорили про швидку відставку Богдана.

Однак ЗМІ стверджує, що Богдан пропав, оскільки він розійшовся зі своєю дівчиною - співвласницею бренду купальників і нижньої білизни La Мага Анастасією Сличной.

Джерела з близького оточення глави ОПУ кажуть: "Анастасія поїхала з його будинку у Кончі-Заспі. Їх відносини на паузі. З-за цього Андрій деякий час був у пригніченому стані. Але зараз уже відійшов і знову включився в роботу".

До речі, 29 грудня Анастасія Сличная святкувала подвійне свято: День народження та річницю відносин з Андрієм Богданом.

Разом Анастасія та Андрій провели зимові канікули за кордоном.

А ось по поверненню в Київ, у середині січня, у Богдана і Сличной почалася криза у відносинах. Вони роз'їхалися. Незабаром Настя сама полетіла на вихідні в Рим (Італія), а Андрій через кілька днів засвітився у відрядженні в Одесі.

"Так, все не так гладко. Ніхто ж нікого не приховував, за рік вони багато де разом побували. Свята, компанія, спільні фото. Це в якійсь мірі зобов'язує. Може, звичайно, помиряться. Але зараз живуть окремо", - сказало джерело і додало, що пара планує "залишитися друзями".

Нагадаємо, що Андрій Богдан - батько чотирьох дочок. Анастасія Сличная у своїх інтерв'ю розповідала, що підтримує з дітьми голови ОПУ гарні, теплі стосунки.

    Реклама на dsnews.ua