• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

РНБО дав добро на ключові пункти оборонного бюджету на наступний рік

Реклама на dsnews.ua
Основні параметри оборонного бюджету на 2019 рік прийняті Радою національної безпеки і оборони України

Про це повідомляє прес-служба РНБО, передає "ДС".

В цілому на потреби сектору безпеки і оборони України буде спрямовано більше 5% ВВП.

Серед пріоритетних напрямів фінансування на наступний рік заплановано виконання заходів по розробці, підготовка виробництва і закупівлі нових зразків озброєння та військової техніки, зокрема, сучасного високоточного ракетного озброєння ракетних систем і комплексів, зокрема, крилатих ракет) посилення системи протиповітряної оборони держави і можливостей авіації Повітряних Сил ЗСУ; реалізація державної політики у сфері кібербезпеки, виконання заходів з розвитку та модернізації спеціального зв'язку та захисту інформації; виконання Національної розвідувальної програми на 2016 - 2020 роки; посилення контррозвідувального захисту та боротьби з тероризмом та диверсійної діяльністю тощо.

РНБО України затвердила комплекс заходів, спрямованих на захист національних інтересів у південних регіонах, акваторіях Азовського і Чорного морів.

Зокрема, йдеться про посилення військово-морської присутності в Азовському морі, створення там корабельно-катерного угруповання ВМС ЗСУ, розвиток відповідної інфраструктури, забезпечення підрозділів берегової оборони новітньої високоточною ракетною зброєю та ін.

РНБО України підтримала пропозицію президента щодо непродовження чинності Договору про дружбу, партнерство і співробітництво з РФ на наступні 10 років.

Рада також прийняла рішення по забезпеченню надійного захисту ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів та інших джерел іонізуючого випромінювання в Україні.

    Реклама на dsnews.ua