• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

РНБО готує рішення по Донбасу, — Данілов

Реклама на dsnews.ua

Рада національної безпеки і оборони України готує нове рішення по ситуації на Донбасі

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю "Фокусу", передає "ДС".

Зокрема, він так відповів на питання про те, що буде після 9 грудня 2020 року, коли закінчується термін дії плану "А" (вирішення конфлікту на Донбасі політико-дипломатичним шляхом, — ред.).

При цьому Данілов не зміг уточнити, чи буде воно відкритим чи закритим.

"Це рішення президента. 7 грудня 2019 року відбулося засідання РНБО, на якому були прийняті п'ять варіантів розвитку ситуації на Донбасі. Відкрию невелику таємницю: готується рішення РНБО щодо ситуації в Донецькій і Луганській областях", — сказав він.

Також секретар РНБО зазначив, що до того часу, поки Росія як держава-окупант не піде з Криму, частини Донбасу, всі переговори, домовленості будуть вкрай хиткими з точки зору їх виконання.

Нагадаємо, в березні 2020 року президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю британському "The Guardian" висловив надію, що може домовитися з президентом Росії Володимиром Путіним про припинення війни на Донбасі. При цьому він не виключав можливість виходу з переговорів, якщо в них не буде прогресу протягом року після грудневого саміту в Нормандські форматі.

У листопаді 2020 року голова делегації України в Тристоронньої контактній групі, перший президент Леонід Кравчук висловив упевненість, що у Зеленського є план "Б" щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua