• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

РНБО готує санкції проти нардепа Холодова за контрабанду сигарет, - експерт

За інсайдерською інформацією, на пʼятничному засіданні РНБО розгляне введення санкцій проти нардепа від "Слуги народу", заступника голови податкового комітету ВРУ Андрія Холодова, за контрабанду сигарет

Реклама на dsnews.ua

Про це в Фейсбуці повідомив політичний експерт Віктор Таран, передає УНІАН.

За його інформацією, слуги вирішили продемонструвати суспільству, що готові боротися зі своїми, і розглядають на роль "жертви" кандидатуру Холодова. Раніше журналісти "Схем" звинувачували його в причетності до масштабного тютюнового бізнесу і називали кумом дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко.

"На перший погляд, у світлі того, що РНБО продовжить розглядати справи контрабандистів, кандидатура Холодова не дивує", — пише Віктор Таран.

Пославшись на відкриті джерела, політолог повідомив, що через мережу тютюнових кіосків Холодова Т-кіоск реалізують сигарети скандальної тютюнової фабрики з Жовтих вод United Tabacco з підробленими акцизними марками.

"Правоохоронні органи давно підозрюють фабрику в контрабанді сигарет в Російську Федерацію через фірми-прокладки в ОАЕ та Іраку, а Холодова називають одним з сьогоднішніх власників "United Tabacco" з часткою в 20%. Запасаємося поп-корном і поспостерігаємо, чи вистачить у влади політичної волі накласти санкції на члена своєї ж партії", — пише Віктор Таран.

    Реклама на dsnews.ua