• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

РНБО затвердив військово-адміністративний поділ і стратегію кібербезпеки

Реклама на dsnews.ua
Нове військово-адміністративний поділ території України підвищить обороноздатність країни

Рада національної безпеки і оборони України затвердив нове військово-адміністративний поділ України, передає "ДС" з посиланням на повідомлення прес-служби РНБО.

"Члени РНБО України затвердили нову військово-адміністративний поділ території України, яке регламентує розмежування території держави на військові та адміністративні зони в інтересах забезпечення оборони країни", - йдеться в повідомленні.

Разом з цим зазначається, що військово-адміністративний поділ визначає територіальний розподіл відповідальності і повноважень органів військового управління Збройних Сил України у сфері оборони держави на суші, у повітряному і морському просторах.

Крім того, РНБО ухвалила стратегію кібербезпеки України. "На засіданні прийнято за основу Стратегію кібербезпеки України з урахуванням викликів, що стоять перед нашою державою: агресивних дій Російської Федерації, посиленням тенденцій використання кіберпростору розвідувальними і спеціальними військовими структурами, терористами і криміналітетом", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що стратегія кібербезпеки передбачає розвиток національної системи забезпечення захисту кіберпростору, своєчасного виявлення і нейтралізації кіберзагроз, а також запобігання їх з урахуванням практики провідних держав-членів НАТО і ЄС.

Також у Стратегії йдеться про координації, взаємодії та розподіл повноважень та відповідальності органів сектору безпеки і оборони України у питаннях кібербезпеки, кіберзахисту і протидії кібертероризму і кіберзлочинності.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua