• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Угода про асоціацію з ЄС: Україна ініціює зміни

Реклама на dsnews.ua
Україна хоче переглянути умови угоди про асоціацію з Європейським союзом, яка була підписана в 2014 році

Про це повідомив віце-прем'єр України з питань євроінтеграції Дмитро Кулеба, передає "ДС" з посиланням на DW.

За словами Кулеби, наявне угода про асоціацію з ЄС потребує оновлення як в політичній, так і в економічній частині. Зокрема, Київ запропонує підписати нове доповнення до угоди у сфері юстиції. У додатку мова піде про захист персональних даних, перетині кордону та боротьби з корупцією, що має спростити вихід українських виробників на ринок ЄС.

"Ми дуже обережно, на рівні нейрохірургії, наводимо угоду у відповідність до реальності... Ми не хочемо розібрати угоду на деталі, а потім його знову збирати, тому що це надзвичайно складний процес з точки зору політичних ризиків. Ми будемо вибірково підходити до проблемних питань і їх вирішувати", - зазначив він.

Як повідомив віце-прем'єр, 18-19 листопада в Брюсселі відбудеться зустріч представників України та Європейського союзу і засідання Комітету асоціації, де обговорять всі аспекти можливих змін в угоді.

Нагадаємо, раніше заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тарас Качка повідомив, що Україна планує до кінця 2019 року конкретизувати параметри роботи по оновленню угоди про асоціацію з ЄС. Він додав, що у Києва буде 3 можливості для обговорення цього питання з Євросоюзом.

    Реклама на dsnews.ua