• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Солом'янський суд постановив, щоб НАБУ зайнялося Касько

Реклама на dsnews.ua
Нардеп захотів дізнатися, що за квартири у заступника генпрокурора

Солом'янський райсуд Києва задовольнив скаргу народного депутата Ігоря Луценка, зобов'язавши Національне антикорупційне бюро розслідувати дії заступника Генпрокурора Віталія Касько. Відповідне рішення суд прийняв 20 січня, повідомив Луценко, передає "ДС" з посиланням на "Цензор.немає".

"Так, дійсно, Солом'янський райсуд задовольнив відповідну скаргу. Тому що НАБУ взагалі не хотів цим займатися в порушення закону. Я оскаржив їх позицію, і ось ніби як суд на моїй стороні, хоча я ще не бачив письмового рішення - чекаю. Воно ніби завтра має бути", - розповів Луценко.

Відзначимо, що Юрій Луценко раніше неодноразово вимагав розслідувати отримання заступником Генпрокурора Віталієм Касько двох службових квартир і земельної ділянки, які потім були нібито незаконно приватизовані, і притягнути його до відповідальності.

Читайте також:

Всього Луценко нарахував у заступника генпрокурора три квартири (одна площею близько 50 м. кв., і дві дворівневі квартири, об'єднані в одну). Квартири заступник генпрокурора за словами Луценка, знаходяться в престижній новобудові, практично в центрі Києва.

    Реклама на dsnews.ua