• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Радник Єрмака зізнався, що готує всіх "слуг" до телеефірів: як це відбувається

Реклама на dsnews.ua

Політтехнолог Михайло Подоляк, який є антикризовим консультантом голови Офісу президента Андрія Єрмака, підтвердив, що він готує депутатів від "Слуги народу" до ефірів

Про це Подоляк розповів в інтервʼю "Радіо Свобода", передає "ДС".

"Воно (завдання з підготовки "слуг народу" до телеефірів – ред.) випливає повністю з тієї функції, яку я повинен виконувати. Ця функція називається "модерація". Це не функція начальника, який сидить і каже "йди зроби". Модерація – означає отримати все звідусіль, всю інформацію – негативну, позитивну – потім цю інформацію продумати, напрацювати тези – "темники" їх люблять називати. Ні, насправді це тези, які в короткій формі викладають…писати громіздкі речі, які ніхто читати не буде, – так ніхто не робить. Робиться 3-4 тези – пишеш у телефоні і кидаєш (людям)", — сказав він.

"Для чого потрібні особисті зустрічі? Я взагалі прихильник психологічної роботи. Я хочу, щоби людина прийшла – і я хочу з нею розмовляти на певну тему. На тему, яка мені потрібна в ефірі або в порядку інформації. Вона приходить і каже – та я бачу, у чому в неї є проблема, що вона розуміє, чого вона не розуміє. І тоді я намагаюся їй підказати. Якщо ти бачиш, що людина не потягне обговорення про енергетику, про конфлікт двох олігархів із державою – як ти його відправиш? Щоб що? Щоб він про собак сказав: продавайте собак і платіть за електроенергію чи за що там платити треба?" — додав Подоляк.

На питання, кого він готує, Подоляк відповів: "Усіх".

Політтехнолог відмовився називати конкретних людей, яких консультує, але натякнув, що на "новий сезон" він планує сформувати "пули депутатів, які повинні ходити на ті чи інші канали", щоби журналісти отримували тих спікерів, які підходять для їх аудиторії.

Подоляк збирається підібрати різних спікерів для різних каналів, тому що нинішня ситуація йому не сподобалася, тому що депутати "навіть медійну відповідальність не готові нести".

На питання, чи допомагає він кандидатові в мери Києва Ірині Верещук, Подоляк задумався і відповів: "Зараз є виборча кампанія, ні. А так – так. Але я у виборчу кампанію не втручаюся". Він у принципі запевнив, що не готує "слуг народу" до місцевих виборів.

    Реклама на dsnews.ua