• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Справа Шеремета: Кузьменко залишили за ґратами ще на 2 місяці

Реклама на dsnews.ua

Печерський районний суд Києва сьогодні, 16 липня, продовжив до 13 вересня запобіжний захід у вигляді утримання під вартою лікаря і волонтера Юлії Кузьменко, яка проходить підозрюваною у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета

Про це повідомила журналіст і волонтер Катерина Петренко в Facebook, передає "ДС".

"Десяту годину загалом тривають судові засідання у справі Шеремета щодо продовження запобіжних заходів. Прокурори вкотре зачитують вже добряче відому за ці півроку підозру і жадають заґратувати ще на 2 місяці Антоненко. Вулиця скандує так, що дехто вже позривав голос", — написала вона.

Петренко зазначила, що суддя Писанець відхилив всі клопотання захисту підозрюваного Андрія Антоненко.

"У справі — 38 томів, 300 гігабайтів інформації, 300 тисяч файлів. Відкрили матеріали менше 2 місяців тому. Адвокат Кузьменко припускає: прокурори прагнуть обмежити, аби захист не викрив фальсифікацію доказів, аби не змогли провести зініційовані захистом експертизи відео та унеможливили допит свідків захисту", — підсумувала Петренко.

Нагадаємо, з ще однієї підозрюванії у цій справі Яни Дугарь зняли електронний браслет. При цьому Андрій Антоненко залишився під вартою ще на два місяці.

12 грудня 2019 року слідчі повідомили, що у справі про вбивство Павла Шеремета підозрюють щонайменше трьох людей: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря та волонтера Юлію Кузьменко, музиканта і добровольця Андрія Антоненка. Всім їм було оголошено про підозру. Також у справі фігурують добровольці Владислав та Інна Грищенки, однак на даний момент вони є підозрюваними у справі про організацію замаху на бізнесмена у Косові Івано-Франківської області.

За версією правоохоронців, за результатами проведених експертиз, закладала вибухівку під авто Шеремета Кузьменко, а допомагав їй — Антоненко. Також слідство вважало основним мотивом вбивства журналіста Павла Шеремета дестабілізацію соціально-політичної ситуації в країні.

    Реклама на dsnews.ua