• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

САП оскаржила закриття справи ексміністра Злочевського

Реклама на dsnews.ua

Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржила ухвалу Печерського районного суду Києва, яка зобов’язувала генерального прокурора Ірину Венедіктову закрити справу проти колишнього міністра екології Миколи Злочевського

Про це йдеться у повідомленні пресслужби САП, передає "ДС".

"13 жовтня 2020 року Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою Офісу Генерального прокурора оскаржено рішення Печерського районного суду м. Києва щодо зобов’язання генерального прокурора закрити справу стосовно колишнього міністра екології", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, рішення оскаржено до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Також у прокуратурі пояснили, що в Офісі генпрокурора та САП не знали про ухвалу Печерського суду щодо закриття справи проти ексміністра. Про її існування стало відомо лише 12 жовтня "за результатами моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень".

Крім того, за даними САП, згідно з законом, справу мали б розглядати лише судді ВАКС, оскільки досудове розслідування вели детективи НАБУ. Тому розглянувши таку скаргу, слідчий суддя Печерського районного суду вийшла за межі своїх дискреційних повноважень та фактично перейняла на себе повноваження генпрокурора, "при цьому навіть не досліджуючи матеріали кримінального провадження та без виклику уповноваженого прокурора в судове засідання". 

Також вирішується питання щодо звернення до Вищої ради правосуддя із скаргою про вчинення дисциплінарного проступку слідчим суддею Печерського районного суду, яка прийняла відповідну ухвалу.

САП ОСКАРЖИЛА УХВАЛУ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙСУДУ ПРО ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ЗАКРИТИ СПРАВУ ЩОДО ЕКСМІНІСТРА ЕКОЛОГІЇ13 жовтня 2020 року...

Gepostet von Спеціалізована антикорупційна прокуратура am Dienstag, 13. Oktober 2020

Як повідомляла "ДС", 1 жовтня Печерський районний суд Києва зобовʼязав генерального прокурора Ірину Венедіктову розглянути клопотання захисника і скасувати постанову детектива НАБУ про відновлення кримінального провадження стосовно колишнього міністра екології Миколи Злочевського, а також зобовʼязати процесуального керівника закрити справу.

    Реклама на dsnews.ua