• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Спроба назвати Революцію Гідності "переворотом" це і є реванш, який потрібно зупинити, – Порошенко

Реклама на dsnews.ua

Нинішня спроба переписати історію, назвати Революцію Гідності "переворотом"— це злочин проти незалежності країни і проти пам‘яті тих, хто ціною власного життя і здоров’я зупинив злочинців

Про це заявив пʼятий президент, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко, повідомляє пресслужба політика.

"7 років тому у ніч на 30 листопада на Майдані пролилася перша кров — звіряче побиття студентів "беркутом" стало моментом, після якого було зрозуміло, що немає вороття у минуле, що боротьба тільки починається. Режим Януковича перейшов останню межу. У відповідь мільйони українців вийшли на вулиці і показали силу, здатну рушити найавторитарніші режими. Бо владою в Україні є і буде народ", — заявив Порошенко.

Він нагадав, що після кривавого побиття студентів були провокації і безчинства "беркуту" 1 грудня, облави на Автомайдан, нацьковування тітушок на протестуючих, вбивства Нігояна, Жизневського, Вербицького, спалення Будинку профспілок, штурми Майдану і розстріл Небесної Сотні.

"За право жити вільно та гідно Україна заплатила дійсно велику ціну… Як нещодавно сказала мама Героя Небесної Сотні Романа Гурика: "Якщо зараз ми, дорослі, не виборемо незалежність для нашої країни, це прийдеться робити нашим дітям". Нинішня спроба переписати історію, назвати Революцію Гідності "переворотом" — це теж злочин проти нашої незалежності і проти пам‘яті тих, хто ціною власного життя і здоров’я зупинив злочинців. Це і є реванш. І ми маємо його зупинити. Заради майбутнього України, заради минулих і прийдешніх поколінь", — підкреслив пʼятий президент.

    Реклама на dsnews.ua