• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

США готові допомогти Росії знайти легкий шлях виходу з України, - Волкер

Реклама на dsnews.ua
Учасники "нормандської четвірки" і США готові допомогти Росії знайти "легкий шлях", щоб вона пішла з окупованих територій України

Про це в інтерв'ю телеканалу "1+1" заявив спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, передає "ДС".

"Думаю, є причини чому Росія повинна піти з Донбасу. Вони насправді не зацікавлені тримати Донбас. Вони лише цинічно грають людськими життями для того, щоб впливати на Київ і тримати Україну під російським впливом. Це помилка. Україна сильніше, демократичніше, більш квітуча, стійкіше, більш антиросійська і прозахідна, ніж коли-небудь раніше. Так, Росія отримує абсолютно протилежний результат від того, який хоче досягти, продовжуючи окупацію і війну на Донбасі. Це причина, чому Росія повинна хотіти припинити це", - сказав Волкер.

Американський дипломат також вказав на готовність всіх учасників переговорного процесу допомогти Росії вийти з конфлікту в "легкий спосіб".

"І ми, і французи, і німці, і українці готові допомогти Росії знайти легкий шлях для відступу і повернення світу на окуповані території, коли Росія буде готова зробити це", - зазначив Вокер.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський готовий до переговорів з російським лідером Володимиром Путіним у "нормандському форматі" вже в цьому місяці.

    Реклама на dsnews.ua