• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Стало відомо, про що Порошенко говорив з послом США з питань релігії

Реклама на dsnews.ua
У вівторок, 11 вересня, відбулася зустріч президента України Петра Порошенка з послом США з питань релігійної свободи Семюелем Браунбеком

Про це глава держави повідомив в Twitter, передає "ДС".

"Під час зустрічі з послом США з особливих доручень з питань міжнародної релігійної свободи Семюелем Браунбеком говорили про численних свідченнях жахливих порушень прав і свобод людини, зокрема релігійної свободи, на окупованих Росією українських територіях", - зазначив Порошенко.

"Також відзначили необхідність жорсткого відповіді на системні переслідування в окупованому Донбасі і Криму українських віруючих Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, представників інших віросповідань", - додав глава держави.

Раніше стало відомо, що Варфоломій призначив в Україну своїх представників - архієпископа Данила Памфилийского з США і єпископа Іларіона Едмонтонського з Канади. Экзархи будуть взаємодіяти з українською владою та церквами в організації майбутнього собору. На ньому можуть проголосити про створення помісної православної церкви та обрати її предстоятеля.

    Реклама на dsnews.ua