• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Стартувала вакцинація проти COVID-19 українських військових за межами ООС

У суботу, 20 березня, в Сухопутних військах Збройних сил України розпочався перший етап вакцинації від коронавірусу військовослужбовців за межами ООС — кампанія стартувала в оперативних командуваннях "Північ" і "Схід"

Вакцинація військових
Вакцинація військових
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства оборони України, передає "ДС".

Вакцинація вже почалася в Чернігівському військовому госпіталі військових оперативного командування "Північ".

На першому етапі вакцинують військове командування та підпорядкованих частин Чернігівського гарнізону. Другий етап — проведуть за окремо визначеним графіком.

Зазначається, що першу дозу вакцини одержують військовослужбовці в підпорядкованих військових частинах, а також в установах командування в зоні відповідальності та районі проведення операції Обʼєднаних сил.

Також вакцинація почалася і в оперативному командуванні "Схід". Зокрема, в бригаді "Холодний Яр" щеплення роблять у медичному пункті в місці постійної дислокації військової частини.

Першим отримав щеплення командир бригади полковник Дмитро Брижинський. Він зазначив, що хоче власним прикладом показати підлеглим, що необхідно робити щеплення.

Попередньо військовослужбовці заповнили письмову згоду та пройшли обстеження, щоб визначити, чи немає протипоказань до вакцинації. Після уколу всі перебували під наглядом лікарів.

Нагадаємо, у Збройних силах України першу дозу вакцини від COVID-19 отримали 10 444 військових.

Як повідомляла "ДС", глава МОЗ Максим Степанов заявив, що в пʼятницю, 19 березня, в Україні зробили 11 800 щеплень у рамках кампанії по вакцинації від коронавірусу, а загальна кількість вакцинованих перевищила позначку в 100 тисяч.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua