• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Степанов підтвердив, що в Україні просять зареєструвати російську вакцину: Хоча б побачимо, що це таке

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоров'я підтверджує, що харківська компанія "Біолік" подала заявку на реєстрацію в Україні російської вакцини від коронавірусу "Супутник V"

Про це заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов, повідомляє "ДС".

"Це тільки заявка, далі вони повинні подати реєстраційну форму, повинні надіслати досьє. У цьому досьє має бути чітко відображено щодо безпеки цієї вакцини, результатів першої, другої і третьої фази клінічних досліджень (завершення третьої фази клінічних досліджень вакцини" Супутник V "заплановано лише на грудень 2021 року", — "ДС"). Нарешті, ми хоча б побачимо, що таке ця російська вакцина", — сказав Степанов.

"Що стосується вакцинації. Я впевнений, що ми здатні забезпечити Україну вакциною провідних світових виробників, які подають документи своїх досліджень відкрито, для всього світу. Саме такими вакцинами ми і плануємо робити щеплення для українців", — додав міністр.

Нагадаємо, раніше депутат Верховної ради від ОПЗЖ і кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук заявив, що харківська компанія подала заявку на реєстрацію в Україні російської вакцини від коронавірусу "Супутник V". Пізніше компанія "Біолік" підтвердила цю інформацію.

Нещодавно міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що російська вакцина "Супутник V" є гібридною зброєю Росії проти України.

Заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в суботу, 2 січня, заявив, що Україна буде використовувати тільки ті вакцини від коронавірусу, які успішно пройшли всі три необхідних фази клінічних випробувань. Він також уточнив, що згідно з наявними даними завершення третьої фази клінічних досліджень вакцини "Супутник V" заплановано на грудень 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua