• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Країни НАТО збираються надіслати в Україну більше радників та інструкторів

Реклама на dsnews.ua
Також обіцяють забезпечити пункти спостереження, засоби зв'язку і медичне майно

Країни НАТО готові наростити свою присутність в Україні і надати додаткових радників та інструкторів для підготовки українських солдатів. Як передає "ДС", про це повідомила прес-служба Генерального штабу Збройних сил України на своїй сторінці в Facebook.

Як розповіли в прес-службі, начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко провів 12 двосторонніх зустрічей зі своїми колегами із США, Великобританії, Канади, Литви, Латвії, Польщі та Туреччини, а також головами військових комітетів НАТО та Європейського Союзу.

"Всі країни висловили свою підтримку Україні і готовність нарощувати свою присутність в Україні шляхом надання додаткової кількості радників, консультантів, інструкторів для підготовки наших військовослужбовців. Я думаю, що найближчим часом це присутність буде істотно нарощено", - заявив Муженко.

Деякі країни висловили готовність надати Україні не тільки дорадчу, але й військово-технічну допомогу шляхом поставки майна і нелетальної зброї. "Мова йде поки що про нелетальном озброєнні. Це пункти спостереження, засоби зв'язку, медичне майно та інше", - зазначив Муженко.

Читайте також:

Як раніше повідомляла "ДС", американські інструктори на базі військової частини спеціального призначення почали підготовку групи українських фахівців, які після завершення навчання будуть готувати вітчизняних спецназівців.

    Реклама на dsnews.ua