• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Стрілянина у Броварах: учасники банди підуть під суд

Відносно 15 учасників банди, яка брала участь у з'ясуванні стосунків навколо спроб перерозподілу маршрутів міжміського пасажирського сполучення в Броварах Київської області, до суду направлено обвинувальний висновок у кримінальному провадженні

Стрілянина у Броварах
Стрілянина у Броварах
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Київської обласної прокуратури, передає "ДС".

Слідство у цьому провадженні завершено, обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

"Встановлено, що у травні минулого року місцеві підприємці, які займаються пасажирськими перевезеннями звернулись до відомого кримінального авторитета на прізвисько "Віха" або "Журавель", за плечима якого кілька судимостей за скоєння серії жорстоких насильницьких злочинів, з проханням за грошову винагороду вирішити питання про усунення, в будь-який спосіб, конкуренції у здійсненні маршрутних перевезень на напрямку Бровари — метро Лісова, Київ.

"Віха", маючи злочинний досвід та авторитет у кримінальному середовищі, організував озброєну групу – банду, члени якої 29 травня минулого року вчинили стрілянину із нелегальними перевізниками з Вінничини", — сказано в повідомленні.

Як писала "ДС", вранці 29 травня у місті Бровари Київської області сталася масова перестрілка автоперевізників. Глава МВС назвав подію в Броварах "відлунням корупції визначення квот перевізників" і пообіцяв вжити заходів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua