• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Будівництво "Північного потоку-2" підтверджує те, що Німеччина керується тільки своїми інтересами, - експерт

Реклама на dsnews.ua
Пітер Залмаев, американський політолог, ведучий програми The Week на каналі "Прямий" розповів, що Німеччина за підтримки України керується лише особистими економічними вигодами

Про це Залмаев заявив, кажучи про підтримку України з боку німців.

"Це підтверджує тезу про те, що країни в першу чергу керуються своїми інтересами. І економічний інтерес, принаймні в розумінні німців, абсолютно очевидний. Потрапляє їм із-за цього не тільки від українців. Але і Дональд Трамп тролить німецьких чиновників при будь-якій можливості на тему "Північного потоку". Подаючи це як певну демонстрацію лицемірства німецького істеблішменту і навіть може бути корупції", - зазначив експерт в ході відеоконференції "ДС"

"Потрібно розуміти, що Путін тут буде гранично обережний, незважаючи на цей ляпсус в Керченській протоці. Буде робити все, щоб не поставити під загрозу цей проект. Він буде тривати. Україні потрібно вибудовувати свою політику з Німеччиною в умовах розуміння того, що нічого відкотити назад не вийде.", - вказав Залмаев.

"Чи зможуть США дотиснути?" - Все можливо. Як у ситуації з "Мистралями" здоровий глузд узяв гору. Але розраховувати на це не можна.", - резюмував експерт.

    Реклама на dsnews.ua