• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Суд остаточно закрив справу "Роттердам +"

Реклама на dsnews.ua

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду визнала законним та обґрунтованим закриття провадження про введення в Україні методики визначення вартості вугілля "Роттердам +"

Відповідне рішення оголосив головуючий суддя Ігор Панаід, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Апеляційне провадження на рішення ВАКС від 24 вересня закрити", — оголосив суддя.

Таким чином вступило в силу рішення ВАКС, яким постанова САП про закриття справи "Роттердам +" через відсутність складу злочину визнана законною і обґрунтованою.

"Я так розумію, що звертаючись з такою заявою, сторона (Віктора Чумака — ред.) чітко розуміє, що в разі закриття апеляційного провадження, визначення слідчої судді Широкої (про закриття справи "Роттердам+", — ред.) набере чинності і буде дійсним після оголошення судом апеляційної інстанції", — повідомив в суді прокурор САП Віталій Пономаренко.

З 17 листопада це рішення вступило в законну силу і подальшому оскарженню не підлягає.

Як повідомляла "ДС", справу "Роттердам +" було закрито прокуратурою 28 серпня через відсутність складу злочину. Це рішення незабаром підтвердив Офіс генерального прокурора. 24 вересня Вищий антикорупційний суд відмовив у задоволенні скарги на рішення прокурора САП про закриття справи "Роттердам +".

Старший прокурор групи прокурорів САП Віталій Пономаренко заявив, що справа "Роттердам +" була закрита через недостатність доказів, зібраних детективами НАБУ.

Однак 27 жовтня ВАКС несподівано переглянув своє рішення у справі "Роттердам +" і скасував постанову прокуратури про закриття справи. Таке рішення суддя Олійник прийняла за заявою Нікопольського заводу феросплавів Ігоря Коломойського.

    Реклама на dsnews.ua