• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Суд займеться законністю призначення Ситника директором НАБУ

Реклама на dsnews.ua
В Окружній адмсуд Києва надійшов позов до Державної фіскальної службі щодо спецперевірки декларації Артема Ситника під час конкурсу на посаду голови Національного антикорупційного бюро

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу суду.

У судовому засіданні суд залучив в якості третьої особи - Артема Ситника, як фізична особа.

Суть позову полягає в тому, 31 березня 2015 в день подачі Ситником уточненої декларації, що втратив чинність, Порядок здійснення логічного та арифметичного контролю декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, затвердженого відповідним наказом Міністерства фінансів. У той же час, новий Порядок набув чинності з 30 квітня 2015 року. Але Ситник був визнаний пройшла спецперевірку і Указом від 16 квітня 2016 був призначений директором НАБУ.

Позивач просить суд визнати дії ГФС неправомірними і зобов'язати їх направити повідомлення про спростування інформації щодо достовірності відомостей у декларації Артема Ситника за 2014 з урахуванням уточненої декларації від 31 березня 2015 року.

Також позивач просить зобов'язати ГФС направити в Адміністрацію президента і відповідну Комісію, повідомлення про спростування інформації щодо достовірності відомостей у декларації Ситника з урахуванням уточнених даних.

    Реклама на dsnews.ua