• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Судовий розгляд у справі колишнього дилера Scania: Cпецкоміссія ВР відвідала офіс і сервісний центр компанії

В рамках розслідування за фактом скарги від компанії Scania, представники Тимчасової спеціальної комісії ВРУ з питань захисту прав інвесторів відвідали офіс "Сканія Україна", а також сервісний центр поряд з селом Калинівка (Київська область)

Реклама на dsnews.ua

Про це в соціальних мережах повідомила голова комісії, народний депутат Галина Янченко, інформує Цензор.НЕТ.

Депутати вивчили як працюють сервісні центри, на яких умовах шведська компанія співпрацює з дилерами та партнерами. Члени комісії відзначили, що на підприємстві дотримуються всі права співробітників, є соцпакет для працівників, чіткий регламент для кожної процедури, — центр побудований за стандартами шведської компанії. Таких же стандартів роботи компанія вимагає від офіційних партнерів. Окремо депутати торкнулися питань бізнес-моделі, за якою в Україні відкривалися перші сервісні станції: більшості своїх офіційних дилерів "Сканія" надавала поворотну фінансову допомогу, або ж безпроцентні товарні кредити для закупівлі обладнання.

"Для нас кожен інвестор — це роботодавець, який створює робочі місця, сплачує податки до місцевих і нацбюджету. Нам важливо захищати всіх інвесторів: і вітчизняних, і закордонних, — зазначила Галина Янченко. — Ми отримали скаргу від компанії Сканія і звернули увагу, що мав місце специфічний розгляд справи в суді. Парламентська спецкомісія не втручається в судовий процес, але, на нашу думку, там було кілька кричущих моментів в розгляді справи. Це і російське громадянство судді, і той факт, що дуже багато документів не було прийнято до розгляду, і в цілому, на нашу думку, винесено сумнівне рішення. Ми спостерігаємо за процесом, для нас дуже важливо, щоб рішення було об'єктивним і справедливим".

Крім того, глава комісії зазначила, що результативність спецкомісії визначається кількістю врятованих інвестпроєктів. При цьому за перші пів року роботи таких вже виявилося на суму 5 мільярдів гривень. Іншою складовою роботи є кількість і якість законодавчих змін.

Нагадаємо, раніше суд стягнув з Scania 123 млн грн на користь дилера, з яким ще в 2012 році було припинено співпрацю. Причиною розірвання договору послужило використання ексдилером неоригінальних деталей при ремонті автомобілів Scania, що суперечить стандартам шведського імпортера. На цей час подана апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції, суд тричі переносив розгляд, очікувана дата засідання — 19 березня.

    Реклама на dsnews.ua