• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Мер Черкас, який судився із Зеленським, вибачився перед президентом (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вибачився перед президентом Володимиром Зеленським і закликав владу до співпраці з місцевим самоврядуванням

Відповідне відео він опублікував на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Ми повинні забути про протистояння між міським головою і президентом, і сьогодні як міський голова я хотів би вибачитися перед президентом. За те, що я, в принципі, не себе відстоював, а — жителів міста. Я гаряча людина, але я щира людина і я завжди буду пліч-о-пліч стояти з патріотами, які будуть захищати нашу країну. Пане президенте, я хотів би вибачитися офіційно. Наше завдання — спільно працювати на Україну", — сказав Бондаренко.

Нагадаємо, 20 травня під час пресконференції, присвяченої річниці президентства, Зеленський назвав популізмом дії Бондаренка, який хотів помʼякшити карантин в місті всупереч постанові уряду.

Через тиждень Бондаренко звернувся до суду з позовом про захист честі і гідності проти президента. Він просив суд стягнути з Зеленського 1 гривню на свою користь за моральну шкоду, проте програв справу. Згідно з рішенням суду, висловлювання президента не містять завідомо неправдивої інформації або надмірних оціночних суджень.

    Реклама на dsnews.ua