• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Суддя Чаус скоро може бути в Києві, — адвокат Лисенко

Спецслужби скоро представлять Миколу Чауса в Києві, про це в ефірі телеканалу НАШ заявив адвокат Сергій Лисенко, який пов'язаний з молдавськими адвокатами судді Чауса

Реклама на dsnews.ua

В ефірі обговорювалося хто і з якою метою викрав суддю Чауса в Молдові.

В ефірі обговорювалися дві версії події, зокрема, помста Геннадія Корбана, який був засуджений суддею Чаусом і отримав тюремний термін, і спецоперація української розвідки головного розвідувального управління Міністерства оборони з метою доставки судді Чауса до України для надання свідчень.

"Зараз це невідомо. Вже є відеоматеріали в мережі інтернет. Там є особи, які можна встановити. Якщо вони мають відношення до наших українських правоохоронців і це була їх спецоперація, то всіх їх можна буде встановити», — відповів адвокат Лисенко на питання, «хто викрав Чауса».

Він також висловив упевненість, що за день — два Микола Чаус зʼявиться в правоохоронних органах і ефірах і все пояснить.

Раніше Геннадій Корбан був одним з перших, хто публічно відреагував на інформацію про викрадення судді Чауса в Молдові.

«Щодо зникнення судді Чауса в Молдові. Хотілося б вірити, що викрадення судді Чауса в Кишиневі здійснили українські спецслужби, будь то НАБУ, ГУРМО, або ще хто-небудь. Якщо це так, то зніму капелюха…» — написав Корбан на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Так само він запропонував всі свої можливості, в тому числі фінансові і організаційні, для надання спецслужбам будь-якого роду підтримки та участі в пошуку судді-втікача.

«Мені зрозуміла, в чому його зацікавленість — це особиста помста. Допомагати знайти Миколу Чауса на території України не в його інтересах, оскільки тоді його показання будуть дискредитовані», — пояснив мотиви публічних заяв Корбана Сергій Лисенко в ефірі телеканалу «НАШ».

Нагадаємо раніше ЗМІ повідомили, що затриманий за підозрою у хабарництві скандальний суддя Микола Чаус був викрадений в Молдові. Про викрадення стало відомо 3 квітня 2021 року. Викрадення судді потрапило на відео, яке розповсюдили в Мережі.

    Реклама на dsnews.ua