• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Супрун готується до кримінального переслідування

Реклама на dsnews.ua
Правоохоронним органам дали вказівку збирати компромат на екс-главу Моз Уляну Супрун з метою подальшого кримінального переслідування

Про це вона заявила в інтерв'ю LB.ua, передає "ДС".

"Мені вже сказали друзі з правоохоронних органів, їм дано вказівку знайти на мене і на моїх заступників щось таке, що дозволить відкрити проти нас кримінальні справи. І зараз вони чекають зустрічі Трампа з Зеленським, а після того почнуть справу проти мене", - сказала Супрун.

Супрун розповіла, як Державне бюро розслідувань переслідує держсекретаря МОЗ Артема Янчука, який був призначений в 2017 році - нібито через те, що у будь-якого підприємства, яке виграло тендер, пізніше знайшлися проблеми з реєстрацією.

Супрун зазначає, що підприємство виграло тендер на Prozzoro, зробило свою роботу і пішло. Те, що сталося з ним потім - не відповідальність Моз. Але Янчука вже викликали на допити, були обшуки. І була розмова - якщо він напише заяву на звільнення, далі його переслідувати не будуть.

"Вони думають, що він "людина Супрун". І бояться, що всі, хто залишився в міністерстві, це "люди Супрун". Вони не розуміють, що це професійні чиновники, які пройшли конкурс і роблять свою роботу в інтересах українського народу", - зазначила Супрун.

Нагадаємо, вона також повідомила, що Рахункова палата проведе перевірку діяльності Міністерства охорони здоров'я за 2016-19 роки на прохання Петра Багрія, "фірми якого в часи Богатирьової були чи не основними продавцями ліків за завищеними цінами для МОЗ".

    Реклама на dsnews.ua