• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Супрун обіцяла ремонт лікарень після прийняття медреформи

Реклама на dsnews.ua
Медична реформа дозволить поліпшити стан українських лікарень та закупити нове обладнання

Про це заявила в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, передає "ДС" з посиланням на "ТСН".

За словами Супрун, по всій країні будуть створені госпітальні округи, де на регіональному рівні будуть удосконалювати мережу лікарень.

"Це вибір лікарень, які будуть центральними, і будемо вкладати туди інвестиції, щоб вони були в кращому стані", - повідомила Супрун.

Коментуючи незадовільний стан лікарень в Генічеську Херсонської області, голова Моз заявила, що цей медичний заклад входить в число таких округів.

"Друга зміна полягає в тому, як ми будемо оплачувати медичну допомогу. Коли ми будемо оплачувати за послуги, тоді сама лікарня, яка не буде комерційним підприємством, зможе вкладати кошти у себе. Гроші, які залишаються після зарплати і закупівлі ліків. Тоді вони зможуть покращитися. Місцева влада зможе інвестувати в лікарню, тому що тоді вони не будуть оплачувати комуналку і тому подібне", - сказала Уляна Супрун.

Вона додала, що гроші будуть передбачатися і через прорахунок в послугах.

"Як я говорила, на лікарів буде 250% середньої зарплати. Також буде закладено в послугах, щоб вони залишилися в інвестиціях на лікарню. Чи То на ремонт, то на апаратуру", - констатувала вона.

Зазначимо, сьогодні, 7 вересня, Верховна Рада має розглянути законопроекти медичної реформи.

    Реклама на dsnews.ua