• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Супрун пояснила, чому на засіданнях Кабміну міністри дивляться телефон

Реклама на dsnews.ua
На засіданнях Кабінету міністрів під головуванням Володимира Гройсмана члени уряду часто сиділи в телефонах не тому, що гортали соцмережі, а тому що обговорювали виступи доповідачів

Про це розповіла колишній в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, передає "ДС".

"Коли ми сидимо на Кабміні, і хто доповідає, ви бачите, що ми в телефонах. Але ми не сидимо тоді в Facebook. Ми спілкуємося між собою, щоб коментувати те, що говорять. Іноді, якщо були якісь проблеми, ми прем'єру Гройсману писали. Коли він читав телефон, то від нас, щоб ми його не перебивали. У нас був свій чат в whatsapp", сказала Супрун в інтерв'ю "Українській правді".

На її думку, рішення про закриття засідань Кабміну - помилка. "Я навіть не знала до минулої середи, звільнили нас, чи ні, аж до прес-конференції і коли опублікували документи", - зазначила вона.

"Вони повинні транслювати комітети, тому що саме там обговорюють спірні питання. Скажімо, Міністерство фінансів не погоджує документ, а на комітеті погоджують докладно, чому і як. Коли ми не могли на закритих нарадах домовитися, обговорення переходило в публічну частину. І іноді там вдавалося заблокувати те, що було неправильним", - зазначила колишня в. о. голови МОЗ.

Супрун також розповіла, що на закритих нарадах міністри набагато відвертіше спілкувалися один з одним - там були і сильні патріотичні моменти, і смішні.

Вона також висловила надію, що у нової команди МОЗ буде можливість розмовляти з прем'єром, так як це було у неї.

    Реклама на dsnews.ua