• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Син Януковича написав Венедиктовій листа з вимогою, щоб його допитали і судили

Син експрезидента Віктора Януковича Олександр, який втік до Росії, направив відкритого листа генеральному прокурору Ірині Венедиктовій

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook прессекретар Олександра Януковича Юрій Кірасир, інформує "ДС".

Син експрезидента-втікача вирішив поскаржитися Венедіктовій на нібито на 7-річну бездіяльність прокурорів у кримінальній справі щодо нього. Як відомо, прокуратура розслідує справу про змову Януковича-молодшого з керівництвом ПрАТ "Артемівськ Вайнері": син експрезидента організував схему з ухилення від сплати податків компанією на суму близько 40 млн грн.

Олександр Янукович запевняє Венедіктову, що справу нібито "сфабриковано", а прокурори його не допитували, хоча Янукович-молодший, як і батько, ховається в Росії.

"Саме Ви, як Генеральний прокурор, зараз одноосібно відповідальні за незаконні дії або навмисну бездіяльність правоохоронців у цій "кримінальній справі", — заявив Янукович-молодший Венедиктовій.

"У своєму листі А. Янукович вимагає від Генерального прокурора особисто розглянути всі порушення і очікує на офіційну відповідь на свій лист", — заявив адвокат втікача.

Також син Януковича, за словами адвоката, хоче, щоб його допитали, а потім передали справу в суд.

Копію листа Янукович-молодший направив президенту Володимиру Зеленському, голові Верховної Ради Дмитру Разумкову і Уповноваженій з прав людини в ВР Людмилі Денисовій.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua