• USD 27.7
  • EUR 33.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ситник готовий зустрітися з Онищенком у справі про плівках де завгодно

Реклама на dsnews.ua
Голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що готовий зустрітися з народним депутатом Олександром Онищенко в будь-якому місці, яке буде зручно обом сторонам.

Про це Ситник сказав під час брифінгу, повідомляє "ДС". "Скажімо так, по справі про записах ми готові зустрітися в будь-якому місці, зручному для обох сторін", - заявив Ситник.

Зазначимо, що один з журналістів, задаючи питання, заявив, що Онищенко зараз перебуває у Варшаві. "Дивіться, зрозуміло, що в Лондон ми не поїдемо", - додав глава САП Назар Холодницький.

Як повідомляла "ДС", Служба безпеки України вбачає в діях народного депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка ознаки державної зради. Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення народного депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт. Однак той встиг виїхати за кордон і сховався в Лондоні.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збиток на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд - це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками і виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн - це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд заарештував на 60 днів 10 фігурантів "газової справи", за яким проходить і нардеп Онищенко. Сам нардеп вже отримав вид на проживання в Лондоні, де готовий до суду з українськими правоохоронцями.

У жовтні Національне антикорупційне бюро встановило наявність у народного депутата Олександра Онищенка паспорта громадянина Греції.

    Реклама на dsnews.ua