• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Митник на Волині зберігав у автівці $700 тисяч, — ДБР

У Волинській області в автомобілі одного з очільників митного посту знайшли понад 700 тисяч доларів США

Речовий доказ
Речовий доказ
Реклама на dsnews.ua

,Про це йдеться у повідомленні Державного бюро розслідувань, передає "ДС".

"На виконання рішення Ради Національної безпеки і оборони Державне бюро розслідувань проводить системну роботу щодо викорінення корупції, у тому числі на митниці. Слідчі Державного бюро розслідувань викрили масштабні зловживання службовими особами Волинської митниці Державної митної служби України", — ідеться у повідомленні.

У ДБР встановили, що деякі посадовці за неправомірну вигоду сприяють незаконному переміщенню вантажів через державний кордон без сплати митних платежів.

"Схема організована співробітниками керівної ланки Волинської митниці. Начальник одного з її митних постів систематично збирав та акумулював у себе отримані гроші, частину яких розподіляв між іншими правоохоронними структурами. Слідчі ДБР провели обшук його автомобіля на стаціонарному посту дороги Київ-Чоп у Рівненській області. Під час обшуку вилучені 704,3 тис. доларів США", — заявили в ДБР.

Бюро розпочало кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення начальника митного посту.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Офіс генерального прокурора, оперативний супровід – територіальне управління ДБР у Львові.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 14 травня провів засідання РНБО, на якому було прийнято рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Застосовані обмежувальні заходи до 557 так званих злодіїв у законі, 542 з яких — іноземці, 15 — громадяни України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua