• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Таран пообіцяв не затримувати дембелів в армії, незважаючи на карантин

Реклама на dsnews.ua
Військовослужбовці, які проходять строкову службу, будуть звільнені в запас вчасно, незважаючи на карантин у країні

Про це заявив міністр оборони Андрій Таран, інформує "ДС" з посиланням на прес-службу Кабінету міністрів.

"Терміни виконання заходів, пов'язаних із звільненням у запас військовослужбовців, які відслужили встановлені строки служби, залишаються без змін", - зазначив Таран.

"Черговий призов громадян на строкову військову службу указом президента України перенесено з квітня-червня на травень-липень 2020 року. Зазначені заходи вживаються з метою недопущення поширення в державі респіраторної хвороби, викликаної коронавірусом", - додав він.

Всього в квітні-липні 2020 із Збройних сил України будуть демобілізовані близько 6 700 строковиків.

В рамках весняної кампанії на строкову військову службу планують набрати 16 460 осіб, у тому числі 9 000 - ВСУ, 5 460 - Національна гвардія, 1 300 - Державна прикордонна служба, 700 - Спеціальна служба транспорту.

Нагадаємо, з 6 квітня в Україні посилено карантин. Тепер заборонено переміщення групою більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності і супроводу дітей). Крім того, забороняється перебувати в громадських місцях без одягненою маски або респіратора. Також не можна відвідувати спортивні та дитячі майданчики, парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові або прибережні зони (крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності).

    Реклама на dsnews.ua