• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

The Washington Times розповіла, хто з бізнесменів скуповує для оточення Януковича активи в Україні

Реклама на dsnews.ua
Втік до Росії Віктор Янукович і його оточення використовують підставних осіб, щоб скуповувати стратегічні активи для подальшого просування інтересів Москви і дестабілізації обстановки в Києві

Про це пише американська газета The Washington Times в статті "Політична і економічна смертельна спіраль України", інформує "ДС" з посиланням на "Апостроф".

Видання пише, що одним з людей, які в Україні діють в інтересах представників колишньої влади, є бізнесмен Павло Фукс.

Автор статті зазначає, що діяльність Фукса в останні місяці викликала інтерес західних ЗМІ, а також стосовно нього проводяться розслідування правоохоронними органами багатьох країн, в тому числі США. Зокрема, в одному з недавніх запитів правоохоронців йдеться, що "пан Фукс пов'язаний з кримінальними особами в Україні та відмиванням активів Януковича в країні".

The Washington Times нагадує, що Фукс є уродженцем Харкова, який брав участь у реалізації скандального проекту Moscow City в столиці РФ і перебував на посаді голови ради директорів MosCityGroup.

"Для фінансування запланованого мегаразвития пан Фукс, нібито, позичив гроші у російських кримінальних синдикатів. Однак після фінансової кризи 2008 року проект заглох, і Фукс не зміг впоратися з обслуговуванням боргу, що спонукало його тікати в Україну, куди він повернувся в якості низькорівневого підставної особи для побіжного кабінету Януковича. Можливо, російські авторитети дозволили йому втекти в Україну і процвітати там з-за його корисності в середині цієї країни для них, або їх кураторів ФСБ", - робить висновок The Washington Times.

    Реклама на dsnews.ua