• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Тим, хто подумує балотуватися на місцевих виборах, будуть крутити "виборчий" серіал "Кандидат"

Реклама на dsnews.ua

Міністерство цифрової трансформації спільно з ГО "Центр сприяння реформам" презентували серіал "Кандидат", який розповість про етапи виборчої кампанії на виборах до місцевих органів влади, що призначені на 25 жовтня

Презентація проекту відбулася на брифінгу 8 вересня, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Освітній серіал буде доступний на платформі Дія.Ціфрова освіта.

Пресслужба Мінціфри уточнює, що участь в зйомках взяли теле- і радіоведучий, актор Андрій Джеджула, громадський діяч Олександр Солонтай, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, народні депутати Марина Бардіна, Олена Шуляк, Вадим Галайчук, Олександр Скічко.

Серіал складається з 11 серій, що охоплюють основні етапи, які доведеться пройти кандидату під час передвиборної кампанії.

Заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зазначила, що вибори пройдуть 25 жовтня — і стрічка "дає вичерпні відповіді на питання, які повинен знати людина, що бажає стати депутатом".

А керівник програм ГО "Центр сприяння реформам" Олена Юркіна додала, що правова освіта суспільства в напрямку виборчого законодавства важлива для того, щоб "у місцевій владі були представлені різні люди, з різним, в тому числі професійним досвідом".

Ініціатори серіалу сподіваються, що він допоможе кандидатам швидко розібратися в законодавстві, заповнити документи, провести саму кампанію.

Нагадаємо, актор-гуморист Володимир Зеленський був обраний президентом після того, як набув популярністі комедійний політичний телесеріал "Слуга народу" про вчителя історії Василя Голобородька, який став главою держави, виробництва студії "Квартал-95". На хвилі популярності Зеленський привів до політики багатьох людей зі сфери шоу-бізнесу, які також не мали політичного досвіду.

    Реклама на dsnews.ua