• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Тимошенко назвала проект бюджету Зе-команди "бюджетом бідності"

Реклама на dsnews.ua
Проект державного бюджету, представленого урядом у Верховній Раді, не вирішує головних проблем України, зокрема податковий тиск на бізнес

Про це заявила екс-прем'єр-міністр, лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, передає "ДС".

"Сьогодні в парламенті уряд подав проект бюджету на наступний рік. Ми проаналізували документ і визначили 5 головних проблем.

☑️податковий тиск на бізнес і економіку не ослаблене;
☑️тіньова економіка не ліквідована;
☑️величезний зовнішній борг реструктуризований і не скорочений;
☑️мінімальні пенсії і зарплати так само вдвічі менше реального прожиткового мінімуму. Тарифна сітка для медиків та освітян не застосовується;
☑️тарифна політика практично не змінюється. Дешевий газ власного видобутку не віддають людям", - прокоментувала Тимошенко у себе в Facebook.

Вона також розкритикувала загальні показники проекту держбюджету-2020: "Це не бюджет розвитку, не бюджет детінізації, не бюджет закінчення епохи бідності. Це бюджет - такий же, як у попередні п'ять років.. Ті ж стандарти бідності, ті ж неприпустимі тарифи".

"Ми очікуємо від уряду, що воно візьме пропозиції нашої фракції і сяде за тотальну переробку бюджету на наступний рік. Суспільство очікує, що у новому бюджеті повинна бути інша філософія. Ми і надалі готові допомагати президенту, але треба, щоб нас слухали", - додала Тимошенко.

Раніше повідомлялося, що проект держбюджету на 2020 рік передбачає збільшення видатків на програму забезпечення діяльності президента Володимира Зеленського та його офісу на 4,2% - до 986,6 мільйонів гривень (+39,4 мільйона).

    Реклама на dsnews.ua