• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Тимошенко оскаржить у КСУ підписаний Зеленським закон про гральний бізнес

Реклама на dsnews.ua

Партія "Батьківщина" готує подання до Конституційного суду України щодо оскарження закону про легалізацію грального бізнесу

Про це голова політичної партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко написала в Facebook, передає "ДС".

"Центральний офіс "Батьківщини" готує подання до Конституційного Суду. Закон про гральний бізнес, протягнутий і підписаний Зеленським, шкідливий, злочинний, аморальний і суперечить Конституції", — написала Тимошенко.

За її словами, місцеві депутати "Батьківщини почали оголошувати території своїх громад вільними від грального бізнесу, адже таку можливість їм дає закон про місцеве самоврядування.

Тимошенко підкреслила, що Зеленський підписав закон про легалізацію грального бізнесу незважаючи на те, що навіть депутати просили накласти вето через наявність взаємовиключних поправок.

"Це ще один злочин проти українського народу. Зеленський розповідає про якісь захмарні гроші, які надійдуть до бюджету, і замовчує, скільки своїх зароблених грошей повинні витратити для цього українці, скільки доль буде покалічено через хворобу, визнану офіційно, — лудоманію", — підкреслила Тимошенко.

    Реклама на dsnews.ua