• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Тищенко став керівником осередку "Слуги народу" в Києві

Реклама на dsnews.ua
Партія "Слуга народу" призначила нердепа і ресторатора Миколи Тищенка головним по Києву

Партія "Слуга народу" обрала керівників осередків в Закарпатській області та Києві. Головним по Закарпаттю буде народний депутат Ігор Кривошеєв, а по Києву - нердеп і ресторатор Микола Тищенко.

Про це на сторінці в Facebook написала заступник голови депутатської фракції партії "Слуга народу" Євгенія Кравчук, передає "ДС",

"Трохи детальніше зупинюся на київської міської організації. Розумію, що до неї буде прикута найбільше уваги. У Раду столичної організації увійшли: міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко; народний депутат Андрій Холодів; депутати, які обиралися за мажоритарними округами в столиці: Анна Бондар, Мар'яна Безугла, Людмила Буймістер, Роман Грищук, Дмитро Гурін, Артем Дубнов, Леся Забуранная, Максим Перебийніс, Ганна Пуртова, Сергій Швець, Богдан Яременко, Олександр Юрченко.

За словами Кравчук, саме вони розуміють ситуацію в Києві", а також проблеми, з якими стикаються жителі столиці. Вона висловила впевненість, що всі перераховані "слуги" зможуть сформувати потужну команду".

    Реклама на dsnews.ua