• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Тисячі киян підтримали партію "Слуга народу" й подали ідеї для покращення життя в столиці

Реклама на dsnews.ua

 У Києві мешканці тільки за два місяці літа подали кілька тисяч пропозицій щодо поліпшення життя у місті. Волонтери ледь встигали опрацьовувати ідеї, які стосувалися всіх районів Києва й десятків проблем

Про це розповіли в пресслужбі Київської міської організації політичної партії "Слуга народу". За словами представників політсили, кожен п’ятисотий мешканець столиці вже подав свої напрацювання у рамках проєкту "Ходімо з нами в депутати".

Проєкт вже завершено, але всі напрацювання ляжуть в основу стратегії розвитку міста на найближчі роки. Її головна мета — дати можливість киянам реалізувати свої ідеї й своїми руками зробити столицю комфортною для життя кожного.

Особлива увага приділяється ідеям будівництва обʼїзної дороги навколо Києва, муніципального житла, медицини, освіти, благоустрою та незаконного будівництва. А жителі Дарницького району столиці, наприклад, подали відразу кілька пропозицій щодо реконструкції Бортницької станції аерації.

"Ви знаєте, я довго думала, чим можу допомогти своєму місту. Особливо в контексті екології та забруднення Дніпра. Зазвичай чиновники та депутати Київради не радо йдуть на контакт з ініціативними мешканцями. Вони направляють їх своїх помічників або просто забувають передзвонити, у мене таке бувало часто. Але в цей раз все вийшло інакше.

Я прочитала в новинах, що на початку вересня розпочинає роботу парламент, і тому зважилася поділитися своєю ідеєю зі "Слугою народу". Там мене вислухали і прийняли пропозицію щодо очищення ріки. Сподіваюся, моїй ідеї дадуть поштовх, й після виборів ми зможемо створити місто, де хочеться жити", — розповіла мешканка Дарниці Олена Миколаївна.

    Реклама на dsnews.ua