• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Ткаченко хоче підтримувати україномовних блогерів

Міністерство культури планує запровадити пряму підтримку авторів українського контенту, щоб збільшити їх популярність і знизити вплив, який мають російські блогери в українському просторі

Олександр Ткаченко
Олександр Ткаченко
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтервʼю "РБК-Україна " заявив міністр культури Олександр Ткаченко, передає "ДС".

За його словами, в Україні є достатньо популярні україномовні блогери і артисти.

"У нас нещодавно була дискусія про форми прямої або непрямої підтримки з боку держави їх творчості… Умовно кажучи, ті ж гранти Українського культурного фонду (УКФ) могли б бути спрямовані на підтримку конкретних українських музикантів, блогерів. Тому що їх популяризація автоматично знижує вага, яку мають російські блогери зараз в нашому просторі", — заявив Ткаченко.

При цьому міністр зазначив, що не став би переоцінювати популярність російських блогерів.

"Коли ви дивитеся по рейтингах YouTube, зрозуміло, що якийсь Моргенштерн може займати перші сторінки, але далі йде дуже велике diversity (різноманітність, — "ДС"). Тобто, є величезна кількість людей, які слухають західну та українську музику і там вже різноманітність істотно більше", — додав він.

Нагадаємо, міністр культури Олександр Ткаченко впевнений, що українська мова в Україні може бути не тільки державною, а й основною мовою спілкування в побуті.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua